اپلیکیشن مشتری

96/01/06 يكشنبه 23:21


نقد و بررسی ال جی نکسوس 5

نکسوس 5 ساخت ال‌جی مجهز به فناوری LTE، صفحه نمایش 5 اینچ و پردازنده اسنپدراگون 800 در FCC ظاهر شد

 

شاید بتوان نکسوس 5 را مرموز ترین گوشی سال نامید. از چند وقت گذشته تاکنون، کارمندان گوگل نسبت به گرفتن عکس با استفاده از یک دستگاه جدید که احتمالا همان نکسوس 5 (moshtary.com باشد، اقدام کرده‌اند. و در تازه‌ترین آن‌ها نیز ویدیویی است که یک گوشی نکسوس جدید به وضوح در آن مشاهده می‌شود. حال، امروز، ردپاهای جدیدی از این گوشی در کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده آمریکا ثبت شده است.

ردپاهای جدید حاکی از حضور یک گوشی جدید به مدل D820، در این کمیسیون می‌باشند. این گوشی جدید مجهز به بلوتوث نسخه 4، فناوری NFC و قابلیت پشتیبانی از شبکه مخابراتی LTE می‌باشد.

یکی دیگر از مشخصات درز کرده از این گوشی، صفحه نمایش آن است که 4.96 اینچ می‌باشد.

ZNFD820 FCC ID:
CDMA/GSM/WCDMA/LTE Air Interface:
EVDO Rev.0/A/LTE Wireless Technologies:

Bluetooth 4.0 ,

(WiFi 2.4 GHz)802.11 b/g/n/ac 5GHz (802.11 A/N/AC)

Band:
MP3 player,Camera ,WiFi hotspot Key Feature:

نکسوس 5 همچنین مجهز به پردازنده اسنپدراگون 800 بوده و تحت جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید یعنی کیت کت کار خواهد نمود. این گوشی 131.9 میلی‌متر طول و 68.2 میلی‌متر نیز عرض دارد.

منبع : http://www.zoomit.ir

به اندروید ۴٫۴ سلام کنید! نسخه بعدی اندروید ۴٫۴ خواهد بود نه ۵

 

درست زمانی که همه ما تصور میکردیم گوگل نسخه بعدی سیستم عامل محبوب خود اندروید را با نام Key Lime Pie و با نسخه ۵ عرضه کند ولی در کمال تعجب باید بگوییم که همچین چیزی نخواهد بود و پیش از آن اندروید ۴٫۴ یا kitkat برای گوشی های هوشمند ارایه خواهد شد! با توجه به نام گذاری نسخه های مختلف اندروید به ترتیب حروف الفبای انگلیسی که همگی از نام دسر ها برگرفته شده است با انتخاب نسخه سیستم عامل اندروید ۴٫۴ با نام kitkat باید با Key Lime Pie که در تصورات ما نسخه آینده ی اندروید بوده خداحافظی کنیم

گوگل معتقد است که نسخه آینده اندروید تجربه ای متفاوت و شگفت انگیز خواهد بود که میتواند سهم این سیستم عامل را در بازار تلفن های هوشمند به طور قابل توجهی افزایش دهد.

Sundar Pichai به عنوان مدیر ارشد بخش اندروید گوگل با بیان اینکه کاربران اندروید امروز از مرز ۱ میلیارد نفر گذشته است اعلام کرد نسخه آینده میتواند با پشتیبانی بهتر از تمامی دستگاه ها به خصوص سخت افزار های ضعیف تر سهم بیشتری را در بازار به خود اختصاص دهد.

نام های نسخه های قبل اندروید را میتوانید در زیر مشاهده کنید.

Android 1.5: Cupcake

Android 1.6: Donut

Android 2.0: Eclair

Android 2.2: Froyo

Android 2.3: Gingerbread

Android 3.0: Honeycomb

Android 4.0: Ice Cream Sandwich

Android 4.1: Jelly Bean

Android 4.2: Jelly Bean

Android 4.3: Jelly Bean

Android 4.4: KitKat

http://xperian.ir

security_code