اپلیکیشن مشتری

96/01/06 يكشنبه 23:18


امکانات نصب iOS

اپل امکان نصب نسخه قدیمی تر اپلیکیشن ها بر روی نسخه های قبلی iOS را فعال کرد

 

اگر دارای آیفون، آیپاد و یا آیپد قدیمی هستید و یا سیستم عامل دستگاه خود را به آخرین نسخه های iOS آپدیت نکرده اید، (moshtary.com)قطعا تا به حال حسرت اپلیکیشن های بسیاری را خورده اید که با دستگاه تان سازگاری نداشته و تنها بر روی جدید ترین نسخه های iOS اجرا می شدند. نگران نباشید، اپل خبر های خوبی برای شما دارد.

 

یکی از کاربران ‍Reddit، به تازگی متوجه قابلیتی جالب و جدید در اپ استور شده. این کاربر که قصد داشت تا اپلیکیشن اینستاگرام را بر روی آیپاد تاچ نسل دوم خود نصب کند، ناگهان با پیغامی مواجه شد که به او پیشنهاد می داد تا نسخه ای از اینستاگرام را نصب کند که با دستگاه او سازگاری دارد.

 

با فعال شدن این ویژگی، اگر آخرین نسخه از اپلیکیشنی با iOS کنونی دستگاه شما سازگاری نداشته باشد، می توانید به راحتی نسخه های پیشین برنامه مورد نظر را دانلود کرده و آن را بر روی دستگاه خود اجرا نمایید.

 

تا به حال اپل همواره در حین ارائه نسخه های جدید iOS، تلاش می کرد تا بیشتر دستگاه های قدیمی خود را مورد پشتیبانی قرار دهد، اما اکنون و با راه اندازی قابلیت اشاره شده در بالا، باید کم کم آماده خارج شدن دستگاه های قدیمی از لیست نسخه های بعدی iOS شویم.

 

http://narenji.ir/

security_code