اپلیکیشن مشتری

96/01/06 يكشنبه 23:23


ال جی رابط کاربری محبوب G3 را به پرچم دار قبلی خود ، G2 می آورد

هنگامی که ال‌جی همزمان با معرفی G3 از اینترفیس اندروید جدید خود نیز رونمایی کرد، دلباختگان بسیاری را برای خود پیدا کرد. ظاهر جذاب و مسطح آیکون‌ها و استفاده به‌جا از نوتیفیکیشن ها موردتوجه اغلب اندرویدداران قرار گرفت تا تحسین بی‌نظیری را علاوه بر طراحی شیک G3 برای اندروید آن نیز به همراه داشته باشد.

ال‌جی با دریافت چنین تحسینی، حالا قصد دارد این اینترفیس را راهی دیگر محصولات خود نیز کند. در اولین قدم به‌زودی پرچم‌دار پیشین این شرکت یعنی G2 صاحب اندرویدی مشابه با اینترفیس G3 خواهد شد.

خود شرکت ال‌جی تاکنون هیچ‌گونه اظهارنظری دراین‌باره نداشته، اما منبع خبر Tutto Android اظهار داشته که کسب جایزه‌های اخیر ال‌جی به‌واسطه طراحی اینترفیس جدید، اسمارت کیبورد و قابلیت استثنایی KnockCode شرکت ال‌جی را قانع ساخته که چنین اقدامی را در برنامه خود قرار دهد. این آپدیت طبق گزارش منتشر شده تا پایان سال اتفاق خواهد افتاد.

ولی این تنها خبر خوب پیرامون G2 نیست. منبع خبر ادعا کرده که G2 همچنین جزو اسمارت فون هایی خواهد بود که در سال ۲۰۱۵ جدیدترین اندروید گوگل یعنی اندروید L را دریافت خواهد کرد. قیمت مشابه یک G2 با یک نکسوس ۵ و حتی عملکرد بهتر آن نسبت به نکسوس ۵ سبب شده که توجه ال‌جی را بیشتر از دیگر دستگاه‌های قدیمی خود جلب کند.

منبع:http://gadgetnews.ir/

security_code