اپلیکیشن مشتری

96/01/06 يكشنبه 23:17


اندروید4.4

اندروید 4.4 KitKat ، نسخه بعدی سیستم عامل اندروید

 

همان طور که می دانید گوگل اخیرا نسخه جدید اندروید ، اندروید 4.3 را با نام Jelly Bean معرفی کرد و این طور که به نظر می رسد ، چیز خاصی یا تغییر اساسی نسبت به قبل نداشته است ، به هر حال این نسخه 4.3 بسیاری از دستگاه این نسخه اندروید نیز برایشان عرضه نشده و دستگاههای محدودی از این سیستم عامل استفاده می کنند.

از طرفی این طور که به نظر می رسید ، نسخه بعد از اندروید 4.3 (moshtary.com) نیز ، اندروید 5.0 ( Key Lime Pie ) باشد ، در حالی که این طور نیست و گوگل اعلام کرد که نسخه بعدی نیز اندروید 4.4 و با نام KitKat می باشد.

ساندار پیچای مدیر عامل اجرایی گوگل نیز این امر را کاملا تایید کرده و اندروید 4.4 با نام KitKat می باشد و اعلام کرد هدف ما ارانه اندروید KitKat تجربه شگفت انگیزی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

گوگل قصد دارد این نسخه جدید اندروید را برای استفاده در ساعت های هوشمند، کنسول های بازی و دیگر ابزاری الکترونیکی بهینه سازی نماید.

مدیر عمل اجرایی گوگل (ساندار پیچای ) از طریق پروفایل گوگل پلاس خود نیز اعلام کرد که تعداد دستگاههای فعال اندرویدی از مرز یک میلیارد گذشته شده و جهت انتظار نسخه بعدی اندروید نمی تواند منتظر بماند.

 

به اندروید ۴٫۴ سلام کنید! نسخه بعدی اندروید ۴٫۴ خواهد بود نه ۵

 

درست زمانی که همه ما تصور میکردیم گوگل نسخه بعدی سیستم عامل محبوب خود اندروید را با نام Key Lime Pie و با نسخه ۵ عرضه کند ولی در کمال تعجب باید بگوییم که همچین چیزی نخواهد بود و پیش از آن اندروید ۴٫۴ یا kitkat برای گوشی های هوشمند ارایه خواهد شد! با توجه به نام گذاری نسخه های مختلف اندروید به ترتیب حروف الفبای انگلیسی که همگی از نام دسر ها برگرفته شده است با انتخاب نسخه سیستم عامل اندروید ۴٫۴ با نام kitkat باید با Key Lime Pie که در تصورات ما نسخه آینده ی اندروید بوده خداحافظی کنیم

گوگل معتقد است که نسخه آینده اندروید تجربه ای متفاوت و شگفت انگیز خواهد بود که میتواند سهم این سیستم عامل را در بازار تلفن های هوشمند به طور قابل توجهی افزایش دهد.

Sundar Pichai به عنوان مدیر ارشد بخش اندروید گوگل با بیان اینکه کاربران اندروید امروز از مرز ۱ میلیارد نفر گذشته است اعلام کرد نسخه آینده میتواند با پشتیبانی بهتر از تمامی دستگاه ها به خصوص سخت افزار های ضعیف تر سهم بیشتری را در بازار به خود اختصاص دهد.

security_code