اپلیکیشن مشتری

96/01/06 يكشنبه 23:17


تبلت های جدید اچ تی سی

تبلت های جدید اچ تی سی :

اگر این خبر صحت داشته باشد، اینها نخستین تبلت هایی از شرکت اچ‌تی‌سی هستند که از سال 2011 به این سو ساخته خواهند شد. نام رمزهای این تبلت ها T7 و T12 عنوان شده که می‌توانیم این‌طور فرض بگیریم با تبلت های 7 و 12 اینچی سر و کار خواهیم داشت. اطلاعات Evleaks همین‌جا به پایان رسیده و هیچ‌گونه صحبتی از سخت‌افزار آنها به میان نیامده است.

با توجه به اینکه پای اچ‌تی‌سی بعد از چند سال دوباره به ساخت تبلت باز شده، دور از انتظار نخواهد بود اگر تبلت های اختصاصی خود این شرکت را هم در آینده ای نه چندان دور ببینیم.

بد نیست مشخصات شایعه‌ شده برای نکسوس 8.9 اینچی ساخت اچ‌تی‌سی را نیز یک نگاه دوباره بیندازیم. طبق خبرها این تبلت با یک صفحه‌نمایش 2K یا رزولوشن 2048x1440 پیکسل، دوربین عقب 8 مگاپیکسل با لرزش‌گیر تصویر لیزری، چیپست تگرا K1 مدل 64 بیتی و 2 گیگابایت رم ساخته خواهد شد. همچنین حافظه‌های پیشنهادی آنها 16 و 32 گیگابایت خواهد بود و احتمالا با قیمت‌های به ترتیب 399 و 499 دلاری روانه بازار می‌شوند.

پس از عبور از مراسم گوگل I/O که عده بسیاری منتظر معرفی این محصول بودند، حالا همگی چشم به زمان معرفی نسخه رسمی اندروید L دارند تا شاید در آن زمان این تبلت را بالاخره زیارت کنند.

منبع: digikala.com

security_code